Koronarno društvo slovenske Istre

DAN ZDRAVJA – 25.5.2024

Tudi letos smo se v Koronarnem društvu slovenske Istre odzvali povabilu Mestne občine Koper in sodelovali na Dnevu zdravja 2024. Na naši rdeče obarvani stojnici smo mimoidočim predstavili delovanje našega društva, merili krvni pritisk ter delili nove zloženke našega društva. Z otroki smo s pravo barvo risali srce na pravo stran telesa in se pogovarjali o stvareh, ki so koristne za naše zdravje in dobro počutje. Otroci so lepo sodelovali, mnogo starejših mimoidočih, pa je z veseljem poslušalo napotke za bolj zdrav način življenja in ustrezen krvni pritisk. Obiskovalci so se zanimali za vpis v naše društvo, tako da smo podelili kar nekaj pristopnih izjav. Sončen dan je minil v sproščenem in prijetnem vzdušju, obisk stojnice pa je bil velik. Menimo, da smo odlično združili prijetno s koristnim in za marsikoga naredili nekaj dobrega.

Koronarno društvo slovenske Istre

0 1 2

Naši socialni mediji

Stopite v kontakt z nami!

Koronarno društvo slovenske Istre

Vrtna ulica 6, 6000 Koper - Capodistria

051 663 138

pisarna@kdsi.si